Справа № 116/09

1 рішення
Адміністративне

Хід справи

Факт
1 рішення31 березня 2009 р.
Дніпропетровський апеляційний адміністративний судАпеляційна інстанціяАдміністративне

Засідання

Факт

Призначені

Призначених засідань у списку судів немає.

Джерело: «Список справ призначених до розгляду» Державної судової адміністрації · оновлено 9 листопада 2026 р. Фізичні особи названі ініціалами.

Згадки в інших рішеннях (1 079 946)рішення інших справ, що називають цей номер

Судові рішення

Усі згадки
  1. 5 листопада 2026 р.Касаційний адміністративний суд Верховного СудуАдміністративнеОрганізації господарської діяльностіСправа № 640/16150/20

    на розміщення зовнішньої реклами згідно заяв ТОВ «Споживчий центр» про надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами від 30.01.2020 № 113, № 114, № 115, № 116, № 117, № 118, № 119, № 120, № 121 за адресами в м. Кривий Ріг: вул. Лєрмонтова, буд. 42; вул. Зінчевського, буд. 12 (біля зупинки «Горн…

  2. 5 листопада 2026 р.Касаційний адміністративний суд Верховного СудуАдміністративнеВійськової службиСправа № 380/10898/24

    ть працівникові при звільненні, - у тримісячний строк з дня одержання ним письмового повідомлення про суми, нараховані та виплачені йому при звільненні (стаття 116). Відповідно до пункту 1 глави XIX «Прикінцеві положення» КЗпП України під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України…

  3. 5 листопада 2026 р.Касаційний адміністративний суд Верховного СудуАдміністративнеЗвільнення з публічної службиСправа № 620/7656/24

    звільнення видати працівникові копію наказу (розпорядження) про звільнення, письмове повідомлення про нараховані та виплачені йому суми при звільненні (стаття 116) та провести з ним розрахунок у строки, визначені статтею 116 цього Кодексу, а також на вимогу працівника внести належні записи про звіл…

  4. 3 листопада 2026 р.Касаційний господарський суд Верховного СудуГосподарськеСправи у спорах щодо захисту прав на об’єкти інтелектуальної власностіСправа № 922/4214/24

    аділений повноваженнями втручатися в оцінку доказів, що випливає з меж розгляду справи судом касаційної інстанції, які передбачені в статті 300 ГПК України. 7.116. Разом із тим скаржник не навів доводів, які б містили належне обґрунтування, що доводить неправильне застосування судами попередніх інс…

  5. 4 листопада 2026 р.Касаційний господарський суд Верховного СудуГосподарськеСправи у спорах, що виникають із земельних відносинСправа № 927/522/23

    , зокрема шляхом повернення земельної ділянки, визнання відсутнім права оренди або скасування державної реєстрації відповідного речового права. У пунктах 115, 116 зазначеної постанови Велика Палата Верховного Суду дійшла висновку, що в разі незаконної державної реєстрації права користування земельн…

  6. 4 листопада 2026 р.Касаційний господарський суд Верховного СудуГосподарськеЕнергоносіївСправа № 922/1680/26

    ві № 910/1303/19, від 24.09.2020 у справі №915/2095/19, від 26.05.2020 у справі №918/289/19, від 19.02.2020 у справі №910/1199/19, від 04.02.2020 у справі №918/116/19, від 21.09.2021 у справі №910/10618/20, від 15.06.2022 у справі №922/2141/21, від 04.02.2020 у справі №918/116/19), а також посилаєт…

  7. 4 листопада 2026 р.Касаційний господарський суд Верховного СудуГосподарськеЕнергоносіївСправа № 910/15900/23

    ний текст складено 29.07.2026) у справі за позовом Приватного підприємства "Нацпрод" до Акціонерного товариства "Гарантований покупець" про стягнення 88 536 116,78 грн., ВСТАНОВИВ: Приватне підприємство "Нацпрод" звернулося до Господарського суду міста Києва з позовними вимогами до Державного підпр…

  8. 4 листопада 2026 р.Касаційний господарський суд Верховного СудуГосподарськеНеплатоспроможність фізичної особиСправа № 921/263/25

    ти оскаржена в касаційному порядку. Повний текст постанови Західного апеляційного господарського суду від 30.09.2026 складено 12.10.2026. З урахуванням статті 116 та частини першої статті 288 ГПК України останнім днем строку касаційного оскарження є 02.11.2026, оскільки двадцятий день припадає на в…

  9. 4 листопада 2026 р.Касаційний господарський суд Верховного СудуГосподарськеМайнові спори, стороною в яких є боржникСправа № 904/937/25 (904/7159/25)

    намо», залишити в силі. Повний текст постанови Центрального апеляційного господарського суду від 17.09.2026 складено 28.09.2026. З урахуванням положень статті 116 та частини першої статті 288 Господарського процесуального кодексу України (далі - ГПК України) останнім днем строку на касаційне оскарж…

  10. 4 листопада 2026 р.Касаційний господарський суд Верховного СудуГосподарськеОскарження рішень загальних зборів учасників товариств, органів управлінняСправа № 910/1392/26

    касаційне оскарження, якщо касаційна скарга подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому такого судового рішення. Відповідно до частини четвертої статті 116 Господарського процесуального кодексу України якщо закінчення строку припадає на вихідний, святковий чи інший неробочий день, останнім дн…