Призначених засідань у списку судів немає.
Джерело: «Список справ призначених до розгляду» Державної судової адміністрації · оновлено 9 листопада 2026 р. Фізичні особи названі ініціалами.
на розміщення зовнішньої реклами згідно заяв ТОВ «Споживчий центр» про надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами від 30.01.2020 № 113, № 114, № 115, № 116, № 117, № 118, № 119, № 120, № 121 за адресами в м. Кривий Ріг: вул. Лєрмонтова, буд. 42; вул. Зінчевського, буд. 12 (біля зупинки «Горн…
ть працівникові при звільненні, - у тримісячний строк з дня одержання ним письмового повідомлення про суми, нараховані та виплачені йому при звільненні (стаття 116). Відповідно до пункту 1 глави XIX «Прикінцеві положення» КЗпП України під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України…
звільнення видати працівникові копію наказу (розпорядження) про звільнення, письмове повідомлення про нараховані та виплачені йому суми при звільненні (стаття 116) та провести з ним розрахунок у строки, визначені статтею 116 цього Кодексу, а також на вимогу працівника внести належні записи про звіл…
аділений повноваженнями втручатися в оцінку доказів, що випливає з меж розгляду справи судом касаційної інстанції, які передбачені в статті 300 ГПК України. 7.116. Разом із тим скаржник не навів доводів, які б містили належне обґрунтування, що доводить неправильне застосування судами попередніх інс…
, зокрема шляхом повернення земельної ділянки, визнання відсутнім права оренди або скасування державної реєстрації відповідного речового права. У пунктах 115, 116 зазначеної постанови Велика Палата Верховного Суду дійшла висновку, що в разі незаконної державної реєстрації права користування земельн…
ві № 910/1303/19, від 24.09.2020 у справі №915/2095/19, від 26.05.2020 у справі №918/289/19, від 19.02.2020 у справі №910/1199/19, від 04.02.2020 у справі №918/116/19, від 21.09.2021 у справі №910/10618/20, від 15.06.2022 у справі №922/2141/21, від 04.02.2020 у справі №918/116/19), а також посилаєт…
ний текст складено 29.07.2026) у справі за позовом Приватного підприємства "Нацпрод" до Акціонерного товариства "Гарантований покупець" про стягнення 88 536 116,78 грн., ВСТАНОВИВ: Приватне підприємство "Нацпрод" звернулося до Господарського суду міста Києва з позовними вимогами до Державного підпр…
ти оскаржена в касаційному порядку. Повний текст постанови Західного апеляційного господарського суду від 30.09.2026 складено 12.10.2026. З урахуванням статті 116 та частини першої статті 288 ГПК України останнім днем строку касаційного оскарження є 02.11.2026, оскільки двадцятий день припадає на в…
намо», залишити в силі. Повний текст постанови Центрального апеляційного господарського суду від 17.09.2026 складено 28.09.2026. З урахуванням положень статті 116 та частини першої статті 288 Господарського процесуального кодексу України (далі - ГПК України) останнім днем строку на касаційне оскарж…
касаційне оскарження, якщо касаційна скарга подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому такого судового рішення. Відповідно до частини четвертої статті 116 Господарського процесуального кодексу України якщо закінчення строку припадає на вихідний, святковий чи інший неробочий день, останнім дн…