Призначених засідань у списку судів немає.
Джерело: «Список справ призначених до розгляду» Державної судової адміністрації · оновлено 10 листопада 2026 р.
и для подання відзиву на позовну заяву. У зазначений строк відповідач має право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам статті 178 ЦПК України, і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують…
и для подання відзиву на позовну заяву. У зазначений строк відповідач має право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам статті 178 Цивільного процесуального кодексу України, і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і за…
асилівського РВ УМВС України в Запорізькій області. ОСОБА_3 відповідно до ст. 5 Закону України «Про громадянство України» є громадянкою України ( Т.1. а.с. 176-178); -Заява про видачу паспорта, відповідно до якої ОСОБА_3 під власний підпис отримала паспорт серії НОМЕР_8 від 29.03.2008 року ( Т.1 а.…
дач, в установлений судом строк, не подав до суду відзив на позовну заяву, в зв`язку із чим суд вирішує справу за наявними матеріалами, що передбачено ч. 8 ст. 178 ЦПК України. У судове засідання представник позивача не з`явився, хоча повідомлявся судом про час, дату та місце проведення розгляду сп…
позов, ні клопотання про розгляд справи в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін, до суду не подала. Враховуючи вищевикладене та положення ст.ст.178, 279 ЦПК України, суд розглядає справу за наявними у справі матеріалами. При цьому, відповідно до ч.2 ст.247 ЦПК України фіксування судо…
обхідно відкрити провадження у справі за правилами спрощеного позовного провадження та призначити її до розгляду по суті. Керуючись ст.ст. 4, 13, 19, 27, 175, 178, 187, 190-191, 258-261, 274-279, 353-354, суд, ПОСТАНОВИВ: Прийняти до розгляду та відкрити провадження у цивільній справі за позовною з…
- п`ятнадцять днів з дня вручення ухвали. Цей строк сплив 13.10.2026. Відповідач у встановлений строк відзив не подав. А тому згідно з ч. 9 ст. 165, ч. 2 ст. 178 ГПК України суд вирішує спір за наявними матеріалами справи. 3. Зміст заяв по суті справи. 3.1. Позовна заява від 31.08.2026 (вх. № 8034/…
пункті 2.1 розділу V плану санації інформацію про укладені правочини, зокрема договір № DI007850 від 16.08.2023 р. з ПрАТ "Запоріжтрансформатор" на суму 20 203 178,44 грн, договір № DI008232 від 13.12.2024 р. з ПрАТ "Запоріжтрансформатор" на суму 139 088 118,27 грн зі строком дії до 31.12.2027 р.,…
подвійною обліковою ставкою Національного банку України. За наведеним ним розрахунком, граничний розмір пені за період з 02.12.2025 до 23.12.2025 становить 321 178,50 грн, що менше стягнутої судом суми у 1 000 000,00 грн. На думку ТОВ «ЕЙМ СКІЛ», оскаржуване рішення не містить належної оцінки листу…
ву до суду не подала, будь-яких клопотань чи заяв про неможливість подання відзиву у встановлений судом строк від відповідачки не надходило. Частиною 8 статті 178 ЦПК України передбачено, що у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити…