Призначених засідань у списку судів немає.
Джерело: «Список справ призначених до розгляду» Державної судової адміністрації · оновлено 15 листопада 2026 р.
строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати. При визначенні кінцевого дня строку слід ураховувати, що правила частини п`ятої статті 254 ЦК поширюються на будь-які сфери цивільно-правового регулювання і стосуються будь-яких суб`єктів цивільних правовідносин. Тому коли оста…
справі № 922/592/17, додатковій ухвалі Верховного Суду від 20.05.2021 у справі № 910/14162/17, додатковій ухвалі Верховного Суду від 12.07.2021 у справі № 903/254/20). При застосуванні частини п`ятої статті 130 ГПК України судом має бути встановлена наявність / відсутність саме необґрунтованих дій…
заяви - відмовити. Додаткове рішення набирає законної сили відповідно до статті 241 ГПК України і може бути оскаржено в порядку та строк, встановлені статтями 254, 256, 257 ГПК України. Повний текст додаткового рішення складено 12.11.2026. Суддя М.І. Ніколаєв
ідмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду. Згідно ч.1 ст.254 ГПК України, учасники справи, особи, які не брали участь у справі, якщо господарський суд вирішив питання про їх права та обов`язки, маю…
еми "Електронний суд", відповідно фактичне повернення матеріалів заяви з додатками у паперовій формі судом не здійснюється. Керуючись ст. 6, 42, 170, 232-235, 254 Господарського процесуального кодексу України, суд УХВАЛИВ: Повернути без розгляду заяву Центрального ВДВС у місті Миколаєві Одеського м…
едбачено цим Кодексом чи Кодексом України з процедур банкрутства та може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції в порядку та строки, встановлені статтями 254-257 Господарського процесуального кодексу України. Суддя П.П. Чеберяк
порушення суд вирішує в межах протоколу, складеного відносно конкретної особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, адже відповідно до статті 254 КУпАП, яка знаходиться в главі 19 розділу IV «Провадження в справах про адміністративні правопорушення», для суду протокол про адмініст…
ріалів справи слідує, що позивач ОСОБА_1 проходив військову службу у військовій частині НОМЕР_1 . Наказом командира військової частини НОМЕР_1 від 14.03.2025 №254-ОС позивача виключено із списків особового складу та усіх видів забезпечення. Від військової частини НОМЕР_1 позивачем було отримано лис…
то граничний строк складання протоколу за загальним правилом сплив 25 липня 2026 року. Тому складання протоколу 06.08.2026 року є процесуальним порушенням ст. 254 КУпАП. Протокол складено 06.08.2026 року, а постанову винесено 10.08.2026 року. Однак ОСОБА_2 не було вручено жодного повідомлення/повіс…
8/1118-01 від 28.11.2018, за умовами якої, зокрема сторони продовжили строк дії договору до 31.12.2024 (а.с. 88). Відповідно до витягу з реєстру прав вимоги № 254 від 17.10.2023, ТОВ «Таліон плюс» отримало право грошової вимоги до відповідача ОСОБА_1 за Договором кредитної лінії № 195483461 від 16.…
Сайт використовує аналітику та рекламні ідентифікатори. Умови