Призначених засідань у списку судів немає.
Джерело: «Список справ призначених до розгляду» Державної судової адміністрації · оновлено 15 листопада 2026 р.
ріалів справи встановлено, що 10 лютого 2026 року до суду надійшла заява ОСОБА_1 про залишення позову без розгляду відповідно до пункту 5 частини першої статті 257 ЦПК України. Також 10 квітня 2026 року ОСОБА_1 подала до суду заяву про повернення суми сплаченого судового збору у сумі 2 710,32 грн.…
ржувана постанова ВГСУ суперечить обов`язковим правовим висновкам ВСУ та міжнародним принципам щодо: - перебігу та застосування позовної давності (статті 256, 257, 261, 267 ЦК України): суд касаційної інстанції проігнорував висновок ВСУ, викладений у справі № 6-68цс15. На відміну від інших учасникі…
разі прийняття судом рішення на підставі доказів, що стали неповними через сплив часу. Загальна позовна давність встановлюється тривалістю у три роки (стаття 257 ЦК України). Відповідно до статті 253 ЦК України перебіг строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати або наста…
: НОМЕР_255 за стартовою ціною 49 366.80 грн.; № НОМЕР_256 , а саме автомобіль марки ВАЗ, модель: 21150, категорія: легковий, рік виробництва: 2003, VIN: НОМЕР_257 , номер кузова: НОМЕР_257 , номерний знак: НОМЕР_258 за стартовою ціною 47 540.40 грн.; № НОМЕР_259 , а саме автомобіль марки ВАЗ, моде…
енням суду законної сили. Рішення набирає законної сили відповідно до ст. 241 ГПК України та може бути оскаржено у порядку і строки, встановлені ст. 254, 256, 257 ГПК України Учасники справи: Позивач - Управління комунального майна та приватизації Департаменту економіки та комунального майна Харків…
и у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду. Згідно ст.ст. 256, 257 ГПК України, рішення може бути оскаржене до Східного апеляційного господарського суду протягом двадцяти днів з дня складання повного тек…
сили з моменту її постановлення та може бути оскаржена до Північно - західного апеляційного господарського суду в порядку та строки, встановлені статтями 254 - 257 Господарського процесуального кодексу України. Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, з…
сили після закінчення двадцятиденного строку з дати складення повного судового рішення. Рішення може бути оскаржене в порядку та у строки, визначені ст. 256, 257 Господарського процесуального кодексу України. Суддя В.С. Адаховська
ки, передбачені ст. 235 ГПК України. 3. Ухвала може бути оскаржена до Західного апеляційного господарського суду в порядку та строки, встановлені ст. ст. 256, 257 ГПК України. Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі інтернет, за якою учасники справи можуть отрим…
відповідача строк позовної давності у даній справі слід рахувати з 12.03.2015 року, коли позивач дізнався про порушення свого права. З урахуванням положень ст. 257 ЦК України строк позовної давності закінчився 12.03.2018 року. Відтак, відповідачем заявлено про застосування до вимог позивача строку…
Сайт використовує аналітику та рекламні ідентифікатори. Умови